No. 310 & 311 Czechoslovak (Virtual) Squadron RAF
Domů · Články · Fórum · Fotogalerie · Odkazy Čtvrtek, Březen 28, 2024
Základna
O nás
Pravidla Wingu

Naši Piloti

Hodnosti
Vyznamenání

ACES DF Servery
310&311 v obrazech

Kdo tu je a kdo tu byl
~310_Franta06:36:03
^311_Vont12:20:05
~310_Snakes19:29:51
~311_Kerbi20:29:37
~310_Pepno 1 den
~311_Mart 2 dny
^310_BleskovejPodrs 2 dny
~310_Pip 3 dny
^311_Liboch 3 dny
~310_Majkl 3 dny
Číst téma
No. 310 & 311 Czechoslovak (Virtual) Squadron RAF | No. 310 & 311 (virtual) Squadrons RAF | Letový deník
Strana 1 z 2 1 2 >
Autor ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
310_Ikar
Officer

Obrázek uživatele

Příspěvků: 679
Založen: 04.04.06
Přidán 09/06/2006 12:26
Vcera jsem zustal pozde vecer na lionim DSku a trosku jsme zablbli smiley.
Na nekolika snimcich vam demonstruji ze se nevyplati podcenit nepritele a jeste vice se nevyplati kvuli potupne smrti (ale i kvuli cemukoli jinemu) ztratit hlavu a zacit letat se zurivosti v oku smiley.


tak to je pocatek vseho, je pravda ze jsem tam (na nem. letiste) letel s tim ze nekoho zkusim nacapat (netusil jsem ze se to skutecne povede smiley)


...a je to tady!!! chytil se!! a s nezmernou sebeduverou se me jal stihat smiley
(no ale ty vajicka pod kridly videt mohl..smiley)


..tak tady si je zrejme naprosto jisty svym vitezstvim...a tato jistota mu zaslepila oci!!!


tady jeste nevi do ceho leti...ale videt to taky mohl!!


..no...a je to, doslo mu to, ale asi uz je mrtvy, nebo umira...


...anebo ze by se transformoval do noveho raketoveho typu letounu smiley


...hmm...tak ne, nebyl to novy "komet" ale kometa...


...mno...me by to teda na...lo taky takhle blbe zhebnout...
(i kdyz, spis by se hodilo napsat:"jsem to ale nouma ze jsem ti na to skocil! gratuluju...ale holt jsme kazdej jinej no ...smiley)


..no a tady se pripravuje ke vzletu, aby mi to oplatil!!! a to mu nesmime dovolit!!!


...a taky jsem mu to nedovolil!!


...nakonec vsak s krvavym okem jal se mne sledovati na hranici unosnosti sveho dieselagregatu a take mne dosledoval, bohuzel vsak svou chybejici energii v manevru a spatnou musku nahradil zcela presnym taranem smiley...smula pro mne... (do ted mi vrta hlavou jak presne vedel kam letim pac mi letel (prestoze byl po startu mimo dohled) presne ve stope??)..


..tak jsme na nej poslali spita z pohotovostniho roje, je videt ze jej zurivost neopustila, bohuzel pro nej ani spatna muska..


...prestoze byli celkem tri (jedna 8smicka a dve dory) radeji se zdrzovali nad flakovou pasti, do ktere jsem je opravdu nechtel nasledovat..


...no ale,...kdyz jinak nedate!!??....donalde...


..tak a bez to domu vymenit!


..co to!!!...znova ten zurivec na HO??!!..tak jo a jedem az do KONCE smileysmileysmiley


...predpokladany konec...smutny pro oba..


...co z uvedeneho vyplyva?? berte to jako castecne studijni material, je dobre vzdy a za vsech okolnosti letat s chladnou hlavou (sam vim jak je to tezke smiley) pilot ktery podlehne zurivosti (a je jedno jakeho je puvodu) v drtive vetsine jenom mnozi jednu chybu za druhou a i zkuseny pilot zacne vyrabet opravdu blbosti!!! Druha vec je nemene dulezita, nikdy, opakuji NIKDY!!! nepodcenujte nepritele!!! a to ani v pripade ze jste si jisti ze vite o koho jde a myslite si ze mate vzdy navrch!!! podcenovani je pul smrti!!! nemluve o prehnanem sebevedomi!! vzdy je dobre vyvazovat spravnou davku agrese (ktera je pro boj nutna) dostatecnou davkou rozvahy!!!

S! boys

Ikar smiley



Upravil 310_Ikar, 09/06/2006 12:28
265-800-173 http://www.310raf.com/viewpage.php?page_id=11
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
1stCL_Fucida
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 75
Bydliště: Gartenzaun
Založen: 04.04.06
Přidán 09/06/2006 13:17
Barry, trhej!!! smiley


335209276 www.czechlions.cz
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
1stCL_pbarry
Pilot

Příspěvků: 78
Založen: 06.04.06
Přidán 09/06/2006 13:53
nezbývá ne? tě poplácat po rameni a přiznat si, jaká si chladná hlava smiley

A nezapomínej, na ty HeadOny jsou potřeba dva..smiley


Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
------------
černá 1+-
Upravil 1stCL_pbarry, 09/06/2006 13:58
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
310_BleskovejPodrs
Officer

Obrázek uživatele

Příspěvků: 6389
Bydliště: Praha
Založen: 25.05.06
Přidán 09/06/2006 15:23
Tak tohle se mi povedlo taky(to s tím odhozem casovaných pum a následnou kremací ne??astníka letícího v mé stopě)..letěli jsme tehdá s Tjurmou v IL2 a jali se nás pronásledovat dva nabu?ený týpci v BF109..nevím jak je to mo?ný ale byli to taky 1stCL :fuci: Jisti si svou převahou,jak taktickou tak rasovousmiley pustili se z vý?ky na nás a v přízemním letu nás(jak jinak)začli dotahovat..První se ne??astně přichomejtl do dráhy střelby Tjurmova zadního střelce a vzápětí ho taranoval aby náhodou Tjurma nepře?il a druhý pokračoval v pronásledování mé maličkosti..myslím ?e taky vůbec netu?il co se stalo ale alespoň mi pogratulovalsmiley Bohu?el track nemám a jména si u? nepamatuju...Třeba se kluci ozvousmiley


225-204-779 http://www.310raf.com/viewpage.php?page_id=8
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
1stCL_Jamamoto
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 34
Založen: 06.04.06
Přidán 09/06/2006 18:50
To s těma bombama je otřepaný trik, který my s Valherou pou?íváme dávno...jednou jsem tak ve Stuce dostal 5 zuřivejch P.11...
:jamamoto:

A u? abyste měli ty nové skiny...kdy? koukám na tu P-47, vidím, ?e to je opravdu potřeba. skoro tě podezřívám, ?e jsi si ho nechal dělat u Twistera...mimochodem, marking si bere? jen na neděli, nebo jak?smiley


Stejně v?ichni umřeme.....
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
311_Rampa
Officer

Obrázek uživatele

Příspěvků: 2301
Bydliště: Honnington (Klimkovice)
Založen: 04.04.06
Přidán 09/06/2006 19:11
nn jami, to je neco jako Rudej Baron... tak Ikar je Modrej Baron.... ehm.... modrej???? Ikareeee????,


294351949 http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=10
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
1stCL_Jamamoto
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 34
Založen: 06.04.06
Přidán 09/06/2006 19:37
Mno Rampo... rozdíl je v tom, ?e rudej baron měl hezký letadlo...a do modrý to má podle těch obrázků hodně daleko....skoro se tu barvu neodva?uju nazvat....koukal jsem, ?e ty skiny, co máte vyfocené jinde, jsou moc pěkné... to nemů?ete Ikarovi udělat nějaký na Thundera? Pěkný, historický...v?dy? spojenci měli v tomhle směru mnohem více volnosti, ne? Němci...Piloti Thunderů se musí přesýpat v urnách, kdy? se tahle obludka objeví na nebi....by? virtuálním...

Navíc marking je na serveru bez ikon nutnost a tak trochu i slu?nost...zapomenout mů?e ka?dý...nicméně své piloty bych roztrhl, kdyby v tomhle vlezli na server...smiley


Stejně v?ichni umřeme.....
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
311_Rampa
Officer

Obrázek uživatele

Příspěvků: 2301
Bydliště: Honnington (Klimkovice)
Založen: 04.04.06
Přidán 09/06/2006 19:46
a kdo ma rozthnout Ikara??? To by mohl udelat jen on sam... on je ten nejvyssi nadrizeny smiley


294351949 http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=10
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
1stCL_Jamamoto
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 34
Založen: 06.04.06
Přidán 09/06/2006 20:15
311_Rampa napsal:
a kdo ma rozthnout Ikara??? To by mohl udelat jen on sam... on je ten nejvyssi nadrizeny smiley


Mno...právě proto by měl jít příkladem...takhle nováčkům ukazuje, ?e nejlep?í je dát si na letadlo nějaký paskvil úplně mimo historii, pokud mo?no je?tě na víc bez markingu a hurá do boje...smiley

Já to beru s nadsázkou, nejde mi o flame, ale uznej ?e na tom něco je...zrovna na na?em serveru je myslím korektní marking povinný...


Stejně v?ichni umřeme.....
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
311_Rampa
Officer

Obrázek uživatele

Příspěvků: 2301
Bydliště: Honnington (Klimkovice)
Založen: 04.04.06
Přidán 09/06/2006 20:38
fix.... ty mi tady budes delat do velitele smiley smiley smiley

vyber si stroj, ja si beru TB3... (si v poradniku hned po paulim)

:::: delam si srandu smiley :::: prosim nebrat vazne smiley

on Ikar uz byl urcite ospalej a myslel ze na tom skinu je marking nakreslenej a jen to omylem prehlidnul.... zejo sefe?


294351949 http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=10
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
1stCL_Jamamoto
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 34
Založen: 06.04.06
Přidán 09/06/2006 20:47
311_Rampa napsal:
fix.... ty mi tady budes delat do velitele smiley smiley smiley

vyber si stroj, ja si beru TB3... (si v poradniku hned po paulim)

:::: delam si srandu smiley :::: prosim nebrat vazne smiley

on Ikar uz byl urcite ospalej a myslel ze na tom skinu je marking nakreslenej a jen to omylem prehlidnul.... zejo sefe?

Jestli byl ospalej tak měl jít spát a ne střílet do na?ich Bf....smiley


A stou TB-3 to na mě nezkou?ej...to znám....v jednom Ishaku bude podvě?enej Ikar, v druhém Marty....tyhle fory ti nezba?tím...smiley

Abychom to uzavřeli...na ná? server V?DY s markingem...nejlépe ilovským.... marking na skinu nebude vidět, pokud nemá dotyčný zapnuté stahování skinů. A Ikarovi udělejte pořádnou P-47, a? má pořádnej bourák a ne pří?eru ala Twister....smiley


Stejně v?ichni umřeme.....
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
Mamutak
Pilot

Příspěvků: 445
Bydliště: Nový Bydžov
Založen: 05.04.06
Přidán 09/06/2006 22:53
To si pi?, uděláme mu takovej skin ze az ho uvidis tak radsi sam spadnes nez aby jsi se s nim stretnulsmiley


194-912-488 http://www.czechlions.cz
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
310_Ikar
Officer

Obrázek uživatele

Příspěvků: 679
Založen: 04.04.06
Přidán 09/06/2006 23:10
tak hele ty rejpale s goeringovskym avatarem smiley ten skin je dostatecne historicky podlozenej je to zbarveni s kterym letat polak Witold Lanowski
-> http://math.fce.vutbr.cz/safarik/ACES/aces2/pol/pol/lanowski.html

smiley co se tyka mrkingu tak se dodatecne omlouvam mam dve verze skinu a na jednu se nenahraje marking a tu jsem neumyslne zvolil... smiley

PS: Lanowskemu by ses mel dodatecen omluvit!!!! smiley

TO barry: to jsem rad ze to dnes uz beres s humorem smiley , ms recht s tim HO smileya doufam ze budeme mit moznost na nej jit osobne!! (asi to uz oba potrebujem smiley)



Upravil 310_Ikar, 09/06/2006 23:14
265-800-173 http://www.310raf.com/viewpage.php?page_id=11
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
1stCL_pbarry
Pilot

Příspěvků: 78
Založen: 06.04.06
Přidán 10/06/2006 00:07
310_Ikar napsal:
TO barry: to jsem rad ze to dnes uz beres s humorem smiley , ms recht s tim HO smileya doufam ze budeme mit moznost na nej jit osobne!! (asi to uz oba potrebujem smiley)


Asi ano smiley


Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
------------
černá 1+-
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
1stCL_Jamamoto
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 34
Založen: 06.04.06
Přidán 10/06/2006 00:21
Mno...to je spí? parodie na ten skin, ne? Ta čerň na obrázku je taková kovově lesklá, zatím co u tebe je to matné jako práh staré ?kodovky natřený gumoasfaltem....červené doplňky na obrázku jsou jasné, takřka svítivé... tvá verze spí? evokuje podnikatelská saka z devadesátých let...

Lanowskému se klidně omluvím...ale ty by sis měl dát pozor, proto?e, jestli ten pán je?tě ?ije a tohle uvidí, tak ho dozajista ?lehne...

Já bych viděl Lanowského skin asi nějak takhle::jamamoto:


Stejně v?ichni umřeme.....
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
310_Ikar
Officer

Obrázek uživatele

Příspěvků: 679
Založen: 04.04.06
Přidán 10/06/2006 01:13
1stCL_Jamamoto napsal:
Mno...to je spí? parodie na ten skin, ne? Ta čerň na obrázku je taková kovově lesklá, zatím co u tebe je to matné jako práh staré ?kodovky natřený gumoasfaltem....červené doplňky na obrázku jsou jasné, takřka svítivé... tvá verze spí? evokuje podnikatelská saka z devadesátých let...

Lanowskému se klidně omluvím...ale ty by sis měl dát pozor, proto?e, jestli ten pán je?tě ?ije a tohle uvidí, tak ho dozajista ?lehne...

Já bych viděl Lanowského skin asi nějak takhle::jamamoto:


obrazek je jen obazek neni to fotografie, ja nechci mit ero jako kdyby vyjelo z fabriky..

a uz dej pokoj votravo! smiley


265-800-173 http://www.310raf.com/viewpage.php?page_id=11
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
1stCL_Jamamoto
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 34
Založen: 06.04.06
Přidán 10/06/2006 07:18


Nedám a nedám...mám určité estetické cítění a přes svůj Revi se chci dívat na pěkné věci...:jamamoto:


Tohle mi evokuje mé ranné dětství, kdy jsem stavěl první modýlky a sna?il se je natřít barvama, co měl doma táta na plot....
On ten Thunder je stra?ně vo?klivý letadlo sám o sobě a kdy? ho je?tě takhle natře?....on mo?ná i pbarry přehlíd ty bomby,proto?e byl z toho "nátěru" totálně ?tajf....A ta srá?ka? Chtěl tu nádheru vidět zblízka....smiley

Ne vá?ně... já mám taky rád "olítané" skiny, ale ten tvůj není olítaný...ten je upatlaný, na víc úplně mimo odstínově...


Stejně v?ichni umřeme.....
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
Noram
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 45
Bydliště: za mrakem doleva
Založen: 09.04.06
Přidán 10/06/2006 17:27


Ikare pří?tě rad?i ber Tarheel Hal smiley



Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
310_Ikar
Officer

Obrázek uživatele

Příspěvků: 679
Založen: 04.04.06
Přidán 10/06/2006 21:52
1stCL_Jamamoto napsal:


Nedám a nedám...mám určité estetické cítění a přes svůj Revi se chci dívat na pěkné věci...:jamamoto:


Tohle mi evokuje mé ranné dětství, kdy jsem stavěl první modýlky a sna?il se je natřít barvama, co měl doma táta na plot....
On ten Thunder je stra?ně vo?klivý letadlo sám o sobě a kdy? ho je?tě takhle natře?....on mo?ná i pbarry přehlíd ty bomby,proto?e byl z toho "nátěru" totálně ?tajf....A ta srá?ka? Chtěl tu nádheru vidět zblízka....smiley

Ne vá?ně... já mám taky rád "olítané" skiny, ale ten tvůj není olítaný...ten je upatlaný, na víc úplně mimo odstínově...



hele ty drzoune smiley, naposledy jsi videl meho tbolta pres svuj revi jak mizi rychlosti 850kmph a tve celni sklo bylo "mirne" zaolejovano smileysmileysmiley

TO Noram: ja bych ho samo vzal! mam ho nejradeji, ale kdyz oni (nemci) uz dobre vedi v jakem slusivem kabatku standartne letam a jak ho videj tak mizej smiley


265-800-173 http://www.310raf.com/viewpage.php?page_id=11
Autor RE: ...proč by měl pilot létat s chladnou hlavou...
1stCL_Jamamoto
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 34
Založen: 06.04.06
Přidán 11/06/2006 09:02
Mno...je?tě ?e jsi mi ten olej tehdá pustil....vidět tohle, tak bych se asi uchlámal a zřítil bez jediného tvého výstřelu...smiley


Stejně v?ichni umřeme.....
Strana 1 z 2 1 2 >
Přejít na:
Přihlásit
Jméno

Heslo



Ještě nejsi přihlášený ?
Klikni zde a registruj se.

Zapoměl jsi heslo?
Pro získání nového klini právě zde.
Rychlovka
Musíte být přihlášeni, abyste mohli přidat zprávu.

311_Mart
01.12.2023 11:39
Ahoj, pár nás občas lítá s CSW, scházíme se na TS SVK. https://vwings.net/

Saphyr
30.11.2023 22:22
Ahoj, lítáte ještě někdo online? IL2COD nebo IL2GB?

311_Kerbi
22.10.2023 19:14
JDV

311_Vont
22.10.2023 18:41
RTB bylo to super jako vždy smiley

311_Mart
22.10.2023 17:17
RTB, rád jsem vás zase viděl smiley

311_Liboch
22.10.2023 17:00
RTB, díky všem zúčastněným, bylo to moc fajnsmiley

310_Pip
22.10.2023 14:19
RTB, bylo to opět skvělý

Saphyr
22.10.2023 10:20
Po letech ahoj vsem! smiley

Gringo
06.06.2023 09:52
Díky za sraz, bylo to super jako vždy.

Gringo
06.06.2023 09:51
Yesss..po deseti letech jsem si vzpoměl na heslo. ještě to se mnou nebude tak špatný. Zdar všem

Archív Rychlovky
Tvůrci webu: Rampa & BleskovejPodrs
Copyright © 2006-2015

16417657 Návštěv